Wycieczka do Macedonii - Struga, Hotel DRIM ****

 

 

Serdecznie zapraszamy członków naszej organizacji do udziału w wycieczce która odbedzie się w dniach 12 - 23.07.2017 r. Ilość miejsc ograniczona.

 

Wszelkie informacje w biurze ZZG w Polsce, nr telefonu 5634

 

 

STRUGA

Turystyczna miejscowość położona w południowo zachodniej Macedonii, nad rzeką Czarny Drin i Jeziorem Ochrydzkim, posiadającym krystalicznie czystą wodę. Swoją  popularność zawdzięcza szerokiej, żwirkowej plaży oraz bogatej ofercie rozrywkowej. Większość restauracji i pubów usytuowanych jest przy deptaku ciągnącym się wzdłuż rzeki. W sezonie letnim Struga staje się tętniącym życiem ośrodkiem kulturalno – rozrywkowym, co roku latem odbywa się tu międzynarodowy festiwal poetycki, któremu towarzyszą liczne imprezy, przedstawienia i koncerty. W sezonie dziennie do późnych godzin wieczornych otwarte są sklepiki z pamiątkami, sklepy, cukiernie, kawiarenki. Niedaleko od hotelu ok. 300 m znajduje się miejski macedoński bazar, który warto zobaczyć. Niewątpliwie zaletą Macedonii są przystępne ceny oraz życzliwy stosunek mieszkańców do gości.

 

HOTEL DRIM ****

Hotel oferujący swoim gościom prywatną, szeroką, żwirową  plażę bezpośrednio przy hotelu oraz odkryty basen - do dyspozycji gości bezpłatne leżaki i parasole. Hotel znajduje się 100 m. od centrum spacerowo - handlowego. Dla gości przygotowane są pokoje wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów, TV, minibar, klimatyzację, WiFi oraz balkon. Wyśmienitą kuchnię serwują trzy restauracje w tym restauracja “letnia” na tarasie widokowym. Hotel dysponuje pięknie zaprojektowanym, obszernym ogrodem, gdzie w klimatycznych altanach podawane są specjały kuchni macedońskiej i międzynarodowej.  Na terenie hotelu znajdują się boiska, siłownia, kręgielnia oraz place zabaw dla dzieci

 

CENA ZAWIERA:

- przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, wideo, WC)
- zakwaterowane w hotelu  (9 x nocleg w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami),
- wyżywienie: 9 x śniadanie oraz 9 x obiadokolacja w formie bufetu
- nielimitowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe do obiadokolacji,
- wycieczka do miejscowości Ochrid,
- wycieczkę do św. Neum,
- taksę klimatyczną,
- opieka pilota
- ubezpieczenie KL oraz NNW
- podatek VAT

 

CENA NIE ZAWIERA:

opłaty za fundusz gwarancyjny automatycznie doliczanej do rezerwacji (10,- zł/os.),  wycieczek fakultatywnych, korzystania z infrastruktury hotelowej nie objętej kosztem zakwaterowania,  napiwków,  innych nie wyszczególnionych świadczeń i wydatków osobistych Uczestników.
Oferta ważna do wyczerpania miejsc.